U modře podbarvených strojů se po kliknutí zobrazí detailní náhled. V případě zájmu o detailní popis u ostatních  modelů, volejte prosím na tel č.312 660 650,    nebo mailujte na adresu: globus-amv@globus-amv.cz

Stejné kontakty slouží i pro objednávky

Digitální kopírky
  Malá kancelář Malé pracovní
skupiny
Střední a velké
pracovní skupiny
Plnobarevná
kopírka
  NOVINKY A4 KOPÍROVACÍ STROJE

SHARP MX-B350W

SHARP MX-B450W

Extrémně levný provoz, spotřeba toneru 0,08Kč/kopie!!! bez DPH

=12,5 kopií za 1Kč !!!

AR-7024

AR-7024D

 


MX-M266N

 

 
 
 

  Barevné tiskárny SHARP:       MX-C300PE (A4)

 

Informace pro koncové uživatele kancelářských zařízení SHARP

 

Společnost SHARP doporučuje používání originálních spotřebních materiálů do všech kopírovacích strojů, multifunkčních zařízení a systémů značky SHARP. Spotřebním materiálem jsou myšleny tonerové náplně, tonerové zásobníky, developery, odpadní nádobky na zbytkový toner, jednotky optického válce, zapékací jednotky, přenosové pásy a další díly.

Při použití originálních spotřebních materiálů a za pomoci funkce „automatické řízení nastavení kvality jakosti kopie“ je vše přesně podřízeno zdárnému výsledku – kvalitní kopii nebo výtisku. Zákazníkem požadovaná vysoká kvalita vytištěných nebo kopírovaných dokumentů závisí především na vzájemné provázanosti stroje a jeho servisu, firmwaru a spotřebního materiálu.

Sharp používá při procesu kopírování a tisku dvousložkový spotřební materiál (developer a toner). To na jednu stranu přináší uživateli dlouhodobě kvalitní, ostré kopie a tisky, ale jednotlivé komponenty jsou citlivé na vzájemné elektrostatické vlastnosti. Použití, případně nepoužití, originálních spotřebních materiálů primárně ovlivňuje kvalitu výtisku a kopie, a sekundárně ovlivňuje výtěžnost toneru (jeho životnost), a dále má vliv na životnost mechanických částí stroje (z důvodu vyššího vyprašování neoriginálních spotřebních materiálů do stroje).

U neoriginálního spotřebního materiálu mohou být všechny probíhající procesy negativně ovlivněny, takže Vaše zařízení nemusí pracovat správně a spolehlivě. V této fázi také nepracuje správně automatické řízení kvality jakosti kopie nebo tisku. Neoriginální nebo znovu plněné tonerové zásobníky nejsou vyráběny podle výrobcem stanovených charakteristik a případné vyprašování, nebo dokonce vysypání spotřebního materiálu může nevratně poškodit Váš kopírovací stroj, nebo multifunkční zařízení.

Originální spotřební materiál SHARP Vám zaručí, že Vaše digitální multifunkční zařízení Vám po celou dobu své životnosti poskytne kvalitní výstup a nezradí Vás v nejméně očekávané chvíli.

Tak, jako se kopírují značková trička, cigarety, baterie a další zboží, hrozí nebezpečí, že na trhu v ČR může být prodáván spotřební materiál, který je balen totožně jako originální, ale nemá odpovídající vlastnosti. Padělání originálních výrobků se objevuje čím dál častěji a zasahuje i do složitých technických zařízeních. Zdaleka se již nepadělají jen boty, oblečení, alkoholické nápoje a cigarety.

Další nebezpečí hrozí importováním originálního spotřebního materiálu z jiných regionů, mimo oblast Evropy. SHARP rozlišuje v globálním měřítku výrobu svých produktů podle regionů. Spotřební materiál je vždy určen jen pro některé regiony – důvodem může být například různá úroveň vlhkosti, teploty a případně dalších provozních specifik v těchto místech. Z toho vyplývá, že se do prostředí v ČR a Evropě, nehodí spotřební materiál určený například pro region jihovýchodní Asie.

Pouze dodávkou spotřebního materiálu od autorizovaného prodejce techniky SHARP jste schopni předejít nákupu spotřebních materiálů, které do stroje nepatří. Seznam prodejců, kteří originální spotřební materiál získávají z legálních a prověřených zdrojů najdete na našich internetových stránkách v sekci Autorizovaní partneři.

Vodítkem v rozlišení může být mimo jiné i podezřele nízká cena spotřebního materiálu.

Společnost SHARP používá svůj obchodní název již mnoho desítek roků. Slovo Sharp ( = ostrý) symbolizuje v kopírovací technice snahu o naprosto ostrou kvalitu kopie a tisku.Tato snaha naší společnosti je technologicky podložena automatickým řízením kvality jakosti kopie/tisku což přináší uživateli optimální výstup z jeho digitálního zařízení za všech provozních podmínek. Tato technologická vlastnost digitálních multifunkční zařízení SHARP je v činnosti po celou dobu provozu zařízení. Automatické řízení kvality jakosti kopie potřebuje ke své správné funkčnosti jak kvalitní, dobře servisně zabezpečený stroj, odpovídající verzi firmware, tak originální spotřební materiál. Z těchto důvodů doporučuje společnost SHARP používat originální spotřební materiál SHARP - šetříte tak Váš čas a peníze, a dosáhnete skutečně kvalitních a ostrých výstupů ze svého stroje SHARP.